O HŘE

Vítejte v naší herně virtuální reality v centru Brna !!! Aktuálně nabízíme hraní až na 5ti zařízeních. Vhodné pro jednotlivce, páry, rodiny, firmy, školy či rozlučky se svobodou. Naším cílem je Vás zabavit a nechat Vás nahlédnout pod pokličku dnešních vymožeností moderních technologií VR.

Ve virtuální realitě si nasadíte VR brýle a ocitnete se v jiném světě. Ve světě, který se příliš neliší od toho současného. Výhodou je, že ve světě za brýlemi jste vy tím hlavním hrdinou. Děti se nejčastěji pohybují ve světě Job Simulátoru, kde je čeká nespočet pracovních úkonů v kuchyni, obchodě, kanceláři či garáži. Výhodou, že se u toho nezraní! Ty starší a odvážnější čeká svět zombies. Svět, kde kulky určují, kdo přežije.

Fandové seriálů The Walkin Death si přijdou na své. Čeká je svět zombie apokalypsy, lze hrát až ve 3 hráčích současně. Arizona Sunshine je u nás nehranější a nejžádanější hrou, která nadchne úplně každého.

Virtuální realita není jen svět střílení a práce. Lze si i odpočinout a relaxovat. Pokud si chcete z bezpečí naší herny udělat tajný výlet po světě - Zeměkouli, tak to není problém. Projít se po Paříži, New Yorku či po Mount Everestu za zlomek cestovních nákladů, jste vítáni !!! Možná potkáte i Woody Allena, který se Vás zrovna chytá obsadit do vedlejší role jednoho z jeho nezapomenutelných snímků. O VR světě si můžeme hodiny povídat, můžeme se přít zda existuje, ale nejlepší odpovědí je si tento svět na vlastní kůži vyzkoušet.

Občerstvit a posadit se můžete na našem baru, kde také můžete sledovat své kamarády na LCD obrazovkách. Připojení k WiFi zdarma je samozřejmostí.

Hrát u nás mohou děti již od 6let, pro které nabízíme malé, lehké a bezdratové sety Oculus Quest. Pro pokročilejší hráče nabízíme pohybovou platformu KAT VR Walk, ve které se můžete bez omezení pohybovat v nejrůznějších akčních hrách.

Jako naprostou novinku nabízíme v našich prostorách 9D virtuální kino, kde si kromě světa obrazu ve virtuální realitě a prostorového zvuku ve dvou speciálních křeslech užijete i další vjemy jako je pohyb, náraz, tlak, vítr, šimrání atd. Nabízíme více jak 30 nejrůznějších filmů, projížděk, přeletů a ponorů. Garantujeme, že váš zážitek z této atrakce bude naprosto famózní.

A pokud vás svět virtuální reality omrzí, nabízíme v prostorách našeho Game Centra spousty dalších adrenalinových atrakcí jako je například Laser Game, Laser Labyrinth, Laser sniper, Button Battle atd. Zábava pro všechny věkové kategorie. Vítejte v naší herně v centru Brna!!!

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.